Dobrý den,

děkuji, že jste zavítali na tyto stránky.

„Korálky poštou“ nejsou mezi internetovými obchody žádnou novinkou. Obchod s tímto názvem provozovala až do konce roku 2017 paní Kateřina Ondráčková. I já jsem v něm několikrát nakoupila a byla jsem velmi spokojená. Ráda bych proto na jeho dobré služby navázala. Jinak je ale obchod vybudovaný od základů zcela nově.

Korálky jsou posledních několik let mým stále větším koníčkem. Nepřestávám žasnout nad tím, co vše z nich dokážou šikovné ruce vytvořit. Bohužel, já zdaleka nejsem ve svém tvoření tak zdatná a kreativní. Tak jsem zvolila jinou cestu, jak se těšit z hromady krásných skleněných zázraků. Nicméně tvoření se samozřejmě zcela nevzdávám.

O obchodu s korálky jsem uvažovala již delší dobu. A když jsem v květnu letošního roku zjistila, že doména „korálky poštou“ je volná, tak jsem si ji koupila. Definitivní rozhodnutí o vytvoření tohoto obchodu však padlo až v srpnu, po narození mého prvního vnoučete – Anežky.

Jelikož jsem v minulosti nikdy v žádném oboru nepodnikala, ani jsem nevynikala a nevynikám ve využívání informačních technologií, byla a stále je pro mě tvorba tohoto obchůdku zcela nová, zajímavá a inspirativní zkušenost. Při jeho tvorbě jsem totiž nevyužila služeb žádné profesionální firmy. Vše vlastně probíhalo metodou pokus-omyl. Největší pomoc a podporu mi poskytl a poskytuje můj starší syn Štěpán, za což mu velice děkuji. Přispěl i můj mladší syn František – díky. No a konečně dcera Barbora (a její manžel), která tím, že porodila dceru Anežku, mě popostrčila k definitivnímu rozhodnutí.

Dík také patří panu Ladislavu Dvořákovi z Brna za několik velmi cenných rad, kterými nás posunul tím správným směrem. A v neposlední řadě chci poděkovat mé kamarádce Účetní Aleně, která mě svými radami a zkušenostmi zpočátku trochu vyděsila, ale rozhodně neodradila, a která se zcela jistě těší na naši další spolupráci. J

Jen těchto několik málo lidiček ví o tom, co vlastně „vyvádím“. Všichni ostatní z mého okolí se to dozví, až obchod vypustím do světa.

Protože se jedná o zcela nových obchod, tak zatím nabízím omezený sortiment, který se budu snažit stále rozšiřovat a přizpůsobovat potřebám a přáním zákazníků.

V současné době nabízím hlavně naše krásné české korálky, na které bych se chtěla především zaměřit i v budoucnu,  doplněné o sortiment japonské firmy TOHO.

Jak název napovídá - nedisponuji kamennou prodejnou, zásilky distribuuji prostřednictvím České pošty. Osobní odběr je možný v odpoledních až podvečerních hodinách v Břeclavi, vždy po vzájemné dohodě.

Těším se nejen na vaše objednávky, ale na jakoukoli vaši zpětnou vazbu.

Děkuji.

Vaše Vlaďka.

 

V Břeclavi 13. října 2018